Čištění prostoru od temné energie a entit.


Cítíte strach, nervozitu, tíhu v prostoru, kde bydlíte, aniž byste měli důvod?

Nemůžete dobře spát?

Necítíte se doma v bezpečí?

Je to tím, že je prostor zatížen temnou energií. Nezřídka se stane, že se tam díky ní drží i entity nízkých vibrací.

Naše místa, ve kterých žijeme a pracujeme, jsou prostorem, kde se máme cítit dobře a bezpečně. Energeticky tento prostor nese náš otisk. Zachytává se v něm energie, kterou vysíláme, aniž bychom si toho byli vědomi. 

V prostoru zůstává i energie, kterou tam zanechali naši předchůdci. Často slyšíme, že určité místo má těžkou atmosféru nebo příjemnou lehkou atmosféru. To známe, ale nevíme, co to ve skutečnosti znamená. Je to nahromaděná energie z lidí, kterou tam vysílali. Pokud tam proběhly nějaké nepříjemné události, tyto těžké energie v prostoru zůstanou a my je pak vnímáme v podobě nepříjemného pocitu. 

Zvláště, když se sami posouváme dál a začínáme být citlivější. 

Dají se vyčistit stejně, jako se dá očistit člověk, a tak je velice dobré, když sami rosteme do vyšších vibrací prací na sobě, nechat si odstranit tuto těžkou energii z našeho obydlí nebo z míst, kde se často zdržujeme. Třeba v bytě, práci, na chalupě, zahradě. Typický příklad je, když si koupíme starý dům nebo se přestěhujeme na jiné místo, kde už před námi někdo žil. Nevíme, co se tam dělo a kdo tam jak působil. Také se může stát, že naše děti nemohou dobře spát a může to být právě z tohoto důvodu. Jsou velice citlivé a tyto energie vnímají.


Čištění prostorů dělám na dálku a je potřeba uvést do formuláře přesnou lokaci. Jméno majitele, adresu, patro, číslo bytu a počet místností.

*

Cena je 500Kč/místnost

Návrat ke světlu Olga Vodičková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!