Harmonizace čaker

Naše čakry- energetická centra jsou propojená s hormonálními žlázami a přímo ovlivňují jejich funkci. Ty zase ovlivňují funkci celého těla. 

Harmonické a plně aktivní čakry působí jako baterie, díky kterým naše orgány ale i energetické funkce zdravě pracují. Pokud máme nějakou čakru oslabenou, je oslaben i fyzický systém, který s ní souvisí ale i energeticky nedosáhneme na harmonii. Zároveň to souvisí i se schopností harmonicky spolupracovat jako bytost s celým prostorem a využívat potenciál prostoru i sebe, pro své nejvyšší dobro. 

Proto není divu, že pokud člověk nemá harmonicky spolupracující a plně aktivní čakry, nemůže být zdravý fyzicky ani psychicky a nemůže prožívat jako jedinec ani jako součást kolektivu aktivní, vědomý, radostný a naplněný život.

Zároveň nemá silné energetické pole a je tudíž oslaben a zranitelný vůči působení nepříznivých faktorů zvenčí. Projevuje se to jako vyčerpanost, neschopnost dosáhnout svých cílů, dokonce i jako nedostatek motivace a vědomí si nějaké cíle najít a stanovit. Oslabenost imunitního systému vedoucí až k fyzickým nemocem. A nespočet dalších potíží. 

Proto je nezbytné mít tento systém řádně aktivní.

Nejdůležitější však je, že jakýkoliv problém je vlastně zprávou a příležitostí a nejpraktičtějším krokem je vyřešit ho!


Tato terapie zahrnuje několik kroků:

1. Diagnostika čaker.

2. Pročištění, aktivace a harmonizace čaker.

3. Dostanete k tomuto ošetření i nástroj, jak si samy následně pomoct, pokud budete v budoucnu cítit nějaké oslabení.

4. Konzultace s vysvětlením a návodem, jak o své čakry pečovat.

Terapie probíhá online.


> Diagnostika a harmonizace probíhá online.

> Cena - 3000 Kč

> +konzultace 1h

Návrat ke světlu Olga Vodičková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!