Light Language

Světelný jazyk

Je to vysoko vibrační nástroj, kterým se dají odstranit blokace a aktivovat Vaše dary. Je to řeč, kterou komunikuje Vaše duše a obchází mysl, což je velice prospěšné, vzhledem k tomu, že naše mysl je plná konceptů a kódů, které nám byly uměle implantovány, aby nás zmátly a oslabily.

*

Světelný jazyk je mluvený, znakový a psaný. V našem srdci je překladač duše a pokud se setkáte s jakoukoli formou LL (Světelného jazyka), tak na Vaši duši působí stejně. Jemně, ale do hloubky Vám prosvítí Váš systém, Vaše vrstvy a Vaše pole a podle záměru aktivuje proměnu. Je to jako by Vás prosvítilo intenzivní léčivé světlo, které si hravě poradí s jakoukoliv překážkou, která už neslouží Vašemu nejvyššímu dobru. Například, když je přenos LL se záměrem odblokovat, tak působí konkrétně na odblokování toho, co se zvolí za záměr.

*

Není potřeba rozumět hlavou, ale je potřeba otevřít srdce a povolit působení jeho vibrací. Vědomě si přát, aby jeho působení probíhalo a nastali ve Vaší struktuře změny k lepšímu. O ostatní se už postará Vaše duše a Váš světelný tým, který má každý z nás, jako podporu a pomoc. Je potřeba být trpělivý a důvěřovat, že se to děje tak, jak je to pro Vaše nejvyšší dobro nejvhodnější. A když potřebujete rozumět, můžete si zadat záměr, ať Vám Vaše duše přinese hlubší pochopení.

*

Je však nezbytné nejdříve pročistit všechny Vaše systémy od temných energií a jejích manipulací, aby nepodléhali zmatení, ale mohly dobře fungovat.

 Informace najdete v sekci-Nabídka služeb-Kvantová energetická harmonizace.

*

Platí tu zákon přitažlivosti. Láska, zdraví, radost, štěstí a hojnost mají vysoké vibrace a my musíme být naladěni na stejné vlně, jinak nám v životě nezůstanou.

*

Tvořím i obrazy a jiné předměty se světelnými kódy, které jsou vhodné pro denní využití. Tvořím na objednání po domluvě o záměru.

Nabídku najdete v sekci "Moje tvorba".
Nabízím přenos Světelných kódů.

Účinně působí na odblokování a čištění od nechtěných přesvědčení, bloků a vzorců a ukotvení Vašich darů.

Terapie probíhá online přes zoom.
Dostanete nahrávku i psané kódy, které budou pracovat nadále a opakovaně je můžete využít, dokud se změna neukotví.
Opakované poslouchání nahrávky a působení psaných kódů velice doporučuji

*
Je možné objednat dárkový poukaz a terapii věnovat jako dar.

Cena sezení je 2500Kč/1h


Návrat ke světlu Olga Vodičková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!