QHHT

Quantum Healing Hypnosis Technique

Tato technika byla objevená Dolores Cannon a zpřístupňuje nám kontakt s naším vyšším vědomím a našimi minulými životy, kde jsou skryté odpovědi na všechny okolnosti našeho života. Je to velice bezpečný a rychlý způsob, jak získat kontakt se svou vlastní nejvyšší moudrostí - dochází tu ke kontaktování Vašeho vlastního Vyššího já, průvodců a bytostí lásky a světla, které Vám mohou pomoci pochopit Vaši vnitřní pravdu a důvody potíží, které Vás trápí a spustit tím léčivý proces. Jakmile tyto situace pochopíme a rozklíčujeme, tak potíže okamžitě mizí. Týká se to zdravotních potíží, bolestí, emočního strádání, opakujících se potíží ve vztazích, v práci atd.

Jejich účelem není nás trápit a ničit nám život, jsou to jen zprávy, které nám říkají, že nejsme v souladu se svou duší a pouhým otevřením těchto informací a uvědoměním si těchto okolností nastává jejich uvolnění a odblokování. Jak mnohokrát říkala Dolores "Jakmile je jednou zpráva doručena, už jí není více potřeba".


BQH

Beyond Quantum Healing

Beyond Quantum Healing - je technika vyvinuta Candace Craw-Goldman, blízkou kolegyní a přítelkyní Dolores Cannon. Vyvinula ji na základě potřeby přizpůsobit se změnám a rychlému vzestupu vědomí na planetě. Po odchodu Dolores Cannon v roce 2014, Candace pokračovala dál a její touha pomáhat lidem a intuice ji přivedla k rozšíření a otevření se novým modalitám, aby bylo možno pomoci i ve zcela nových okolnostech, které za Dolores ještě nebyly. Umožnila pracovat s touto technikou také online, což je opravdu velké požehnání. Je možné v ní aplikovat různé specifické dovednosti a techniky, které se objevují až nyní a Dolores o nich, za jejího působení nepotřebovala uvažovat. Tady vidíme, jak je potřeba být otevřený darům, kterých se nám dostává a odvážně vstoupit do nové doby. Protože hlavním cílem je pomoci lidem na vzestupu vědomí. Moudrý Vesmír vždy najde ty správné lidi, kteří jsou moudří a odvážní, aby vnesli do naší reality více světla a nové možnosti.

Základem je klasická kvantová hypnóza a jsou tu přidané velice funkční modality, které se ukazují jako velká pomoc klientovi a terapeutovi, dosáhnout lepších výsledků.

Pracuje se v hlubokém meditačním stavu, kde klient sám není schopen udržet pozornost, protože bez průvodce – facilitátora, by už tvrdě spal. Ale také se stává nyní stále častěji, že klient není v tak hlubokém stavu transu a přeci může dosáhnout kontaktu s Vyšší pravdou nebo průvodci, a tak je dobré, když si nevytváříme žádná očekávání a koncepty, protože nevíme, jak to my máme individuálně nastavené a jen bychom se zbytečně blokovali od našeho osobního speciálního a jedinečného zážitku.

Mou rolí je provést Vás tímto zážitkem. Jsem průvodce, který Vás právě v tomto stavu doprovází a iniciuje něco, co zatím nemáte sami ukotveno, abyste z toho získali pro Vás maximální benefit.

Výhod Online sezení je mnoho. Klient nemusí nikam cestovat! Je to mnohem pohodlnější být ve svém prostředí, ve svých pohodlných šatech, ve své postýlce, mít po ruce svoji toaletu a nemuset platit vysoké sumy za dopravu a ubytování. Pokud by se sezení muselo zrušit z důvodů zdravotních anebo jiných, je to mnohem jednodušší. Další výhodou je, že klient může být pohybově omezen nebo v jeho lokalitě není nikdo, kdo by mu uměl pomoci. Když se jedná o staršího klienta anebo o člověka, který nemá vybavení, je mnohem jednodušší požádat děti nebo vnoučata, ať vám zapůjčí vybavení na jeden den a pomohou Vám ho nastavit. Oni už vědí, jak si s tím poradit. A mohou být poblíž.

*

Co vyžaduje příprava na online i osobní sezení?

Samozřejmě je potřeba mít zájem. Mít vlastní zájem znamená vědomě toužit po nalezení odpovědí. Chtít rozumět tomu, co se v mém životě děje a proč? Tím aktivujete energetické pole k tomu, aby našlo řešení a v sezení k nim pak budete mít přístup mnohem lépe.

 A další důležitý faktor je propustit všechna očekávání a koncepty. Teď slyším v prostoru tu otázku "A jak???" Požádejte si o to! Pomodlete se, meditujte nebo si to prostě upřímně přejte, aby se nefunkční vzorce rozplynuly a udělaly místo novým možnostem.


Tento mentální úklid je velice funkční nástroj pro náš každodenní život.


Je to stejně skvělý pocit, jako když si uklidíte a vyhodíte staré věci z Vašeho prostoru, které Vám již neslouží a jen překážejí a unavují. Napadá mě ještě lepší obraz pro bližší pochopení. Jakoby mezi Vámi a životodárným sluncem stála vysoká zeď bránící teplu, vyživování a radosti. Ta zeď se skládá z blokád, mentálních překážek a strachu. Chvíli máte pocit, že Vás ta zeď chrání, ale pak začnete být neduživí, slabí a smutní. Proč? Protože ta zeď brání Slunci, aby Vás vyživovalo! Co je teda nejjednodušší udělat? Strhnout zeď!!!


Nezapomínejte, že Vaše vlastní vůle něco zlepšit a vyřešit, je tím hnacím motorem, který přinese výsledky.

Sestavit si otázky, které chcete zodpovědět.
Typický okruh otázek: kdo jsem?, smysl života, poslání, dary, práce, vztahy, děti, zdraví, mimozemšťané, opakující se sny, znamení, zvláštní situace atd...
Pošlete mi seznam otázek předem na můj email, abych je měla k dispozici při Vašem sezení. Toto je nutné.

Technické vybavení na online sezení: tyto detaily probereme v hovoru před sezením, když budeme plánovat způsob a termín.

V den sezení je potřeba mít čas a udělat si prostor k nacítění se na sebe a ponoření se do témat, která chcete řešit.
Ideální je projít se v přírodě, zameditovat si. Je to na každém, co uzná za vhodné. Nedoporučuje se těžké jídlo, pít alkohol a brát omamné látky jakéhokoli druhu, výjimku mají běžné léky, které normálně berete, nepijte ani moc silné kávy.
Terapii Vám nahraji a budete si jí moci pouštět a opakovaně se s ní léčit a ukotvovat změny k lepšímu.

S každým klientem si před sezením zavoláme, promluvíme si o podrobnostech a objasníme detaily, které by ho mohly zajímat.

Vyzkoušíme spojení a ověříme, že všechno bude dobře fungovat a vyhovovat. Také už probíhá vyladění na správné frekvence, aby naše spolupráce probíhala co nejlépe. Proto prosím zašlete zprávu s kontaktními údaji a stručně naznačte, co potřebujete řešit a já se Vám co nejrychleji ozvu a popovídáme si. Tento přípravný hovor je součástí terapie a je v ceně.

Cena terapie je 6000Kč/3-5h

Návrat ke světlu Olga Vodičková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!