Jméno mé duše je Amenaara Meal´a Mea. Přišla jsem jako součást druhé vlny dobrovolníků v roce 1973, abych přinesla své dary a přidala ruku k dílu v procesu, který je znám jako Great Shift. Tři vlny velkého záblesku, které nás postupně přenesou do vyšších vibrací. 


Již od mala jsem vnímala, že jsou věci nějak jinak, než se navenek zdají. Lidé se navenek smějí, ale uvnitř je něco bolí. Různé situace jsem vnímala jako dva filmy. Ten, který je vidět navenek a další ten, jenž je pod povrchem. Většinou ten pod povrchem nakonec vyšel jako reálný, a to co bylo navenek, se ukázalo jako nepravda. Jako dítě jsem si myslela, že to je normální, ale když jsem to řekla a svěřila se s tím, zjistila jsem, že to nikdo jiný takto nevidí. V té době se ještě nedalo mluvit otevřeně a ani literatura, kde by si člověk mohl zjistit, co se s ním děje, nebyla k dispozici. Logicky to vypadalo, že je se mnou něco v nepořádku, proto jsem to v sobě musela potlačovat. Ale samozřejmě to nešlo, a tak jsem si prošla spoustou nepříjemností, těžkých zkušeností a odmítání, které mě přivedly do stavu vyhoření nebo výstižněji, temné noci duše. Teď už vím, že to nastalo jen proto, že jsem se snažila zapadnout a přizpůsobit, ale to nebylo správné řešení. Tyto schopnosti měly a mají svůj důvod, jak se nakonec i ukázalo a tlak a nesoulad byly jen zprávou, že dary, které mám, nejsou využívány tak, jak mají být. Až jsem konečně přijala svou realitu a otevřela se tomu, teprve pak se to začalo měnit a stala se z toho všeho základna nesmírně bohatých a cenných zkušeností. Ukázalo se také, jak je pro dobro sebe a ostatních mohu využít. V první řadě jsem musela sama projít nespočtem terapií a procesů odblokování, abych vůbec mohla dýchat a pokračovat. Že tak nějak spontánně vím, co je potřeba dělat a cítím pravdu i pod velice dobře vypracovanou iluzí. Poté jsem začala pozorovat, že se vrací ta radost a vášeň odhalovat pravdu a řešit problémy. Celý můj život si tak nějak začal sedat na to správné místo a začal být mnohem šťastnější a harmoničtější a samozřejmě to přineslo i hojnost, zdraví a lehčí cestu k seberealizaci. 

Provázím bytosti na jejich cestě k rozpomenutí a nalezení svého pravého poslání. Jsem také tvůrkyní zcela nové výjimečné metody, kterou jsem pro její komplexnost nazvala 

Kvantová energetická harmonizace.

Před třemi lety se moje kalibrace velice zrychlila a ukázalo se, že moje duše má pro mě daleko víc, než jsem si uměla představit! 

Pro každého z nás má.

 Jenom jí věřit a nechat se ní vést. 

Návrat ke světlu Olga Vodičková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!