Kvantová energetická harmonizace

Zcela nová, jedinečná a komplexní metoda, kterou jsem dostala jako dar od mé Duše, pro pomoc bytostem v této výjimečné době.

Naši světelní průvodci nám sdělují opakovaně, že není čas! Celá planeta se posouvá ve svém vývoji na vyšší vibrační roviny a my, jako její součást taky. Je to přirozený vývoj a děje se už věky. My jako lidské bytosti jsme taženi k otevření dalších vrstev vědomí a měli bychom souznít a plynout společně jako jeden organizmus. Pokud ale máme v sobě staré bloky a zátěže, je to jako kdybychom byli vzdušný balón, který už má čas vzlétnout ale má příliš mnoho pytlů s pískem přivázaných ke koši! Dělá mu to potíže! Balón ale na rozdíl od nás nemá emoce a tak pro nás je to bolestné jenom tehdy, pokud se neoprostíme od těchto zátěží. Po staru by nám práce na sobě zabrala léta! A takto zatížení, by jsme to ani nedokázali stihnout! Proto toto čištění a aktivace byly takto seslány, jako obrovský dar! 

*

To, co stihneme teď, tímto jedním ošetřením, by trvalo léta a dosáhli by toho jen "vyvolení"! Ale náš Zdroj nechce abychom se separovali na vyvolené a nevyvolené. Všichni jsme v Jeho očích stejně důležití a cenní!

Nepochybujme tedy už o sobě a jděme za svým světlem!

*

Je to energetické čištění všech vašich jemných mnohovrstevných systémů od temné energie a jejích manipulací a napojení zpět na Zdroj a Jeho vedení, ochranu a výživu, která je naším původním nastavením. 

*

Je to nutnost!

Zprůchodní se vám tím kanál, kterým se do vašeho energetického systému dostane mocné léčivé světlo Zdroje aby léčilo unavené a ochromené částí vaší bytosti, na energetické i fyzické úrovni a aktivovalo ve vás vaše vlastní schopnosti a moudrost, která vám byla zamlžena.


*

Proč je toto čištění a harmonizace potřebná?

Proto, že jsme ve vážné situaci!


Jako bychom měly temný manipulativní vir ve velice citlivém a jinak dokonalém počítači. 

Máme obrovský potenciál ale nějak na něj nemůžeme dosáhnout, ať se snažíme jakkoliv!

Už to, že jsme tady na Zemi, že jsme si manifestovali tělo a zařídili život teď, v této unikátní době, je samo o sobě důkazem, že jsme mocní tvůrci! Ale taky tady máme nedořešený závazek. I to, že jsme za naše linie právě my těmi, kteří to dokážou ukončit a ještě zvládnou i vytvořit jinou realitu

Tím ale, že máme tento vir v sobě, se jen více a více zaplétáme do karmy. Brání nám vidět to pravdivé a úmyslně nás vede do potíží. Krmí se totiž našimi bolestmi a trápením. To nás drží v zajetí dvou pólů - mezi viníkem a obětí! A tak ani nevíme, jak by měl život lidské bytosti opravdu vypadat. Myslíme si, že pokud budeme stále více krmit mysl a rozvíjet inteligenci, že si pomůžeme a najdeme řešení. Že nás nové informace zachrání, ale přitom dáváme tomuto viru stále více nástrojů, jak nás zmást. Ať se snažíme jakkoliv, tyto nízko vibrační energie-vir v našich myslích-brání našemu duchu prosvítit a povznést naše vědomí k pravdě, lásce a zdraví. Uzdravit mysl, emoce a celý náš život v přítomnosti a opravdu vyléčit stará zranění a dojít k odpuštění sobě i druhým. 

*

Řešení je jednoduché-nechat si pročistit a harmonizovat systém!

*

Viděla jsem to na sobě, svých dětech, členech rodiny a klientech, jak krásně se najednou uvolnil ten špunt a věci, co byly zablokované, se krásně uvolnily, bloky odpadly, zmatek se ztratil a přišla úleva. Najednou to šlo!

*

Pro příklad uvádím několik případů z mé praxe.

*

Recenze od paní Báry:

Jak se říká " Když je žák připraven, učitel se objeví. " Paní Olga je spravedlivý učitel, který si ve vás čte jako v otevřené knize a vy mu rádi nasloucháte a hltáte každou radu. Náš kontakt probíhal pouze telefonicky, ale měla jsem pocit, že už se známe věky.

Rozhodla jsem se využít kvantovou energetickou harmonizaci poté, co jsem slyšela o její účinnosti v rozhovoru paní Olgy na YouTube. Tam se ukázalo, že technika pomohla chlapci trpícímu dlouhodobými úzkostmi a potížemi s příjmem potravy. Podobné problémy jsem právě řešila i já se svou dcerou.

Nejprve jsem se rozhodla vyzkoušet techniku na sobě. Poté jsem nechala projít harmonizací i dceru. Vřele doporučuji investovat do konzultací, protože vás to donutí po dobu terapie si spoustu věcí zvědomovat, všímat si synchronicit a témat, které si průběžně zaznamenáváte a na konzultaci je můžete otevřít. Paní Olga vám vnese do témat svůj vhled nebo vhled, který už dávno tušíte, ale podvědomí se potřebuje ujistit, že "bubák" byl dostatečně vytažen na světlo, prosvětlen, viděn a je možno ho propustit nebo vám řekne jak s ním pracovat dál. Mě osobně stačily konzultace dvě, pak jsem se soustředila výhradně na práci s dcerou, která vyžaduje hlubší a intenzivnější přístup.

Technika působí velmi nenásilně a pouští vás podle toho, jak jste připraveni. Neodstraní vám všechny klacky pod nohama lusknutím prstu, ale naučí vás vnímat, jak ty klacky vidět a jak je z cesty elegantně a postupně odstraňovat. Vždy je ale potřeba aktivně se zapojit. Na sobě jsem zaznamenala výsledky prakticky ihned a u dcerky se to zlepšuje velmi velmi zpozvolna, ale jsem trpělivá. Postupně nechám zharmonizovat syna a manžela, i když výsledky mého čištění mají pozitivní vliv i na ně. :)

Nakonec bych ráda vzkázala, nebojte se léčit své děti prací přes sebe, je to ten největší DAR, který jim můžete dát.         Bára

*

Maminka se čtyřměsíční holčičkou píše:

Na paní Vodičkovou jsem se obrátila po shlédnutí jejího videa "Kdo jsou naši děti a jak jim pomoct?" (najdete v sekci "videa"), kde jsem dostala odpovědi na to, co jsem aktuálně řešila.
Moje dceruška nebyla schopna se o mě opřít a celkově byla dost vzteklá..Myslela jsem si, že je to záležitost pouze fyzické stránky, kterou jsme s paní terapeutkou daly do pořádku na osteodynamice. Zde mi bylo ale ještě řečeno, že tam hraje roli psychika - psychosomatika. Ano, i mě překvapilo, že bych měla řešit psychickou stránku u tak malého stvoření.. postupně jsem zjistila, že velikou zásluhu na tom má období těhotenství..takže ne nadarmo se říká, že by se prenatální vývoj miminka měl prožít v radosti, v lásce a hlavně v naprostém přijetí...ale kořeny sahaly ještě dál a to do mě samotné, do naší rodové ženské linie a do převzatých vzorců...na což se specializuje právě paní Vodičková.
Touto cestou paní Vodičkové děkuji, neboť po dvou terapií se nám stalo něco, co spousta maminek zažívá s miminkem hned po narození, a to objetí.
Po neskutečně dlouhých 4 měsících společného spolužití se na mě moje holčička konečně položila. Od té chvíle se vztah a kontaktnost mezi námi začala jen a jen lepšit.
Pokud vidíte u svého miminka, že tam něco neladí. Slyšíte, že je tam pláč navíc, že vám miminko něco sděluje a vy nevíte co..nebojte se obrátit o pomoc a rozklíčovat to.
Naše terapie s paní Vodičkovou jsou u konce. Věřím, že paní Vodičková svoje příjmení nemá jen tak náhodou. Navede vás. Dá vám to vodítko a rozproudí tu vodu, abyste se v tom neplácali, ale naopak si život s miminkem užívali.

Děkuji Vám. Vážím si Vaší pomoci a jsem velmi ráda, že se tím někdo zabývá
Určitě si to zaslouží větší osvětu a více spokojených maminek.
Srdečně děkuji .

*

Klientka mě kontaktovala s problémem, který už nemohla zvládat! Říkala, že její mysl je stále zmatenější a zahlcenější a už neví jak by to mohla změnit. Vyzkoušela už tolik způsobů a nic nezabíralo! Byla vyčerpaná a nervózní. Po čištění cítila takovou úlevu a klid v mysli, že mi pořád dokola opakovala: " Mám takový klid v hlavě! Takový klid! Jasněji mohu myslet!" A cítila přesně i čas kdy jsem toto čištění dělala. Na dálku a aniž by přesný čas čištění věděla! Klientům neříkám přesný čas záměrně! Ověřuji si tím, že je to opravdu tak funkční a kvalitní, že to vnímají ať jsou kdekoliv! Kontaktovali jsme se po nějakém čase a pořád cítí ten klid!

*

Klientka, která nebyla léta schopná cítit emoce po tolika zraněních, se začala cítit skvěle a řekla: 

" Cítím v sobě nečekanou lehkost!"

*

Mladý muž v depresích, co už odmítal jíst a komunikovat s matkou, zavíral se na celé dny a vycházel ven jenom v noci, se už před čištěním vyjádřil :"Zdi konečně můžou dýchat! " To však vůbec nevěděl a neví do teď, že jej maminka nechala vyčistit a taky jeho pokojíček. Už večer začal komunikovat a vycházet z pokojíčku a taky šel po víkendu konečně po dlouhé době do školy. Po pár dnech se začal stýkat s kamarády a začal jíst. Jak jsou ty děti citlivé, že to zachytí ještě dříve, než čištění proběhne. Jeho maminka už vyzkoušela, co se dalo a její syn říkal, že už nechce nic, proto, že nic nefunguje.

 A toto zabralo!

*

Další klientka se vyjádřila: "Už od rána v den čištění, to běželo...funguje to! Ano, uvidím nebo ucítím emoci, nechám jí projít. Děláte to, že to člověk zří! Neuvidí, nevnímá, ale zří. To je krásný záměr. Zří! Zřím tě, je víc než cítit nebo vnímat. Např. jasnozřivost.. Děkuji!"

*

Klient, který byl velice laskavý a dobrosrdečný, ale hodně zneužívaný manipulativními lidmi, najednou prozřel a uvědomil si to, začal se více chránit a vážit si sebe. Dokonce změna jeho vibrace zapůsobila i na jeho šéfa a přidal mu peníze sám od sebe, což léta nebylo možné.

*

Další klient, který měl velký strach z emocí a nebyl vůbec schopen o nich mluvit a naslouchat, se začal bavit o pocitech, jako by ten strach nikdy neměl! Říkal, že v tom čase, co jsem ho čistila cítil takovou euforii, že si hned pořídil pár věcí jen tak, pro radost! Najednou ucítil velkou touhu a potřebu si v životě udělat pořádek, což také nikdy neuměl! Doslovně řekl: "Nějak se mi psychicky rozjasnilo!"

*

Jeden krásný mladý muž trpěl inkontinencí do svých 16 let a nikdo si s tím nevěděl rady. Temná energie mu totiž úplně zablokovala hormonální systém! Po tomto čištění se to už nikdy neobjevilo a on může hezky rozkvétat a žít!  Začal být také mnohem šťastnější, veselejší a více sebevědomý.

*

Klientka, co měla hodně stresů a zablokovanou krční páteř, se po vyčištění uvolnila a blokace zmizela. Řešila to už asi tři roky a vyzkoušela různé masáže, akupunkturu, a jiné a vždy jí to zabralo jenom na pár dní. Potkala jsem jí po měsíci a říkala: "Pořád čekám, až se to zase zablokuje jako před tím, ale nic! Drží to!" A ona stále nemůže uvěřit, že je jí dobře a problém je vyřešen. Je vidět, že byla už tak dlouho zatížená, že si ještě stále nemůže připustit, že by už bylo vše v pořádku. I to se stává, když se člověk dlouho nemůže dočkat skutečného řešení. Pak mu chvíli trvá uvědomit si, že jej přece našel.

*

Další klientce, vlastně mé kamarádce se tím rozpustila trombóza. Ona i její syn začali mít kontakt ze svými dary. Syn začal projevovat známky telepatie a přestal se bát lidí a ona začala mít šamanské sny. Začal se tím probouzet potenciál jejich duše.

*

Další klientka už měla náznaky demence a po čištění jí začala brnět hlava a paměť se jí začala vracet. Dokonce i s její dcerou se jim pročistily vztahy a dcera jí začala přijímat.

*

Moje dcera, která tak, jako mnoho žen z našeho rodu, trpěla v nefunkčním vztahu a měla problém s  pocitem vlastní nehodnoty, najednou po pročištění rozkvetla jako růžička! To nefunkční včetně vztahu a jejích blokací, od ní odpadlo a teď už má krásný nový vztah a úžasného přítele. Získala sebevědomí a i lidé co jí znají říkají, že se nějak změnila. Že více září! Taky se jí daří rychle manifestovat. Pomyslela si, že by chtěla auto a za tři dny jí stálo na parkovišti! Super cena, vynikající kvalita a férový obchod! Museli jsme se smát, že takto dobře bychom to nevymysleli!

*

Další klientka měla potíže se synem. Měl hluboké deprese a chtěl umřít. Mladý člověk, co neměl nic, co by ho motivovalo žít. Prostě cítil, že s takovými energiemi v sobě nemá šanci. A toto cítí mnoho mladých lidí. Mám více případů se stejným problémem. Tyto nové děti jsou nesmírně citlivé na energie. ADHD, deprese, nespavost a jiné poruchy nejsou ničím jiným, než disharmonií a ony vědí, že je to ničí. Po čištění se začal cítit mnohem lépe a začal spolupracovat. Mamince začalo probíhat léčení a taky říkala: "Začala jsem konečně hubnout!"

*

A to je jen pár zpětných vazeb hned po čištění. Těším se, jaké další dobré zprávy budou klienti sdílet, jak se jim to v životě pevněji ukotví. 

Je taky vidět, že těžké manipulativní energie můžou napáchat rozličné škody v našich jemných systémech, ale světlo přesně ví co má kde ponapravit, aby Vám bylo lépe. Fyzicky a duševně zároveň, protože to od sebe není oddělené. Světlo je velmi mocné a naše potíže zdravotní a jiné jsou jenom důkazem, že nám tato mocná síla v těle chybí! A taky, jak je nesmyslné myslet si, že léky a chemie můžou dát do pořádku takový problém, jak je energetická zátěž!

Já sama jsem bez problémů a diet zhubla 14 kilo za tři měsíce. Pročistila jsem si, co bylo potřeba a nic víc. Před prázdninami jsem vážila skoro 86 kg a po nich 72 kg. Patnáct let jsem jen přibírala a nešlo s tím pohnout. Je to vlastně logické, že při takovém náročném zatížení se tělo pojišťuje tím, že nabírá na váze aby mělo dostatek energie to všechno unést a zachovat své funkce v chodu.

Už asi ani nespočítám, kolikrát jsem si sama a pro své děti pročistila negativní vlivy z prostoru.


Může nám být krásně a rozhodně stojí za to, vynaložit pro to určité úsilí!Můžete si vybrat ze dvou variant. 

1. Kvantová energetická harmonizace

Samotné čištění a harmonizace + sada afirmací na mail + volám po čištění a informuji o průběhu a vysvětlím  jak používat afirmace.

Cena je 2500Kč/osoba

*

2. Čištění + série pěti hodinových konzultací

Samotné čištění a harmonizace + sada afirmací na mail + volám po čištění a informuji o průběhu a vysvětlím jak používat afirmace. 

+ pět hodinových konzultací.

Balíček v hodnotě 5000Kč/osoba

 Je to cesta, kde Vás během prvního měsíce doprovázím procesem ukotvování a propojování s Vaší vyšší moudrostí, duší, tělem. Učím Vás rozumět tomuto procesu a získat z něj co nejrychleji maximální benefit. Konzultace v rámci této cesty jsou cenově zvýhodněné o 50%.

Kvantová energetická harmonizace


Kvantová energetická harmonizace+5 konzultací

Před čištěním doporučuji konzultaci.

> Terapie probíhá online!  

> Pro Vaše děti do 21 let věku, stačí souhlas rodiče.

Donedávna bylo potřeba držet se limitu 21let věku dítěte, protože do té doby nese odpovědnost rodič. Ale teď díky milosti nebe a současné výjimečné situaci, může rodič dopřát dítěti nebo členům své rodiny toto čištění i nad tuto věkovou hranici. Pro jistotu, to ještě ověřuji měřením, aby nebyla porušena svobodná vůle jedince.

> Pro přesnost pošlete prosím jméno a datum narození osoby, která má být čištěná.

> Po přenastavení Vám zavolám a sdělím informace o čištění a používání afirmací, které dostanete mailem pro lepší ukotvení nastavení. Tento hovor je v ceně terapie. 

Po čištění doporučuji absolvovat i následný cyklus pěti konzultací na lepší ukotvení a porozumění tomuto procesu a posílení své komunikace s Duší. První konzultaci po čištění doporučuji nejpozději do tří dnů a další čtyři po týdnech. Je také důležité naučit se správně používat afirmace, abyste mohli sami dále na sobě pracovat. Tyto konzultace jsou dobrovolné a hradí se.

Cena konzultací v rámci cyklu je zvýhodněná-500 Kč/1h

> Můžete využít i dárkový poukaz, pokud chcete věnovat terapii jako dar.

Opakovaní afirmací doporučuji. 

Návrat ke světlu Olga Vodičková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!